Photoshoot 03. - By Tyler Shields

6. prosince 2009 v 14:32 | Blackey-ann |  Photoshoots
Jo tak to nebylo vtipný. Občas mám sto chutí se vším praštit a to vše jen kvůli počítači. On není tak starej, ale je hrozně zaflákanej všim možnym i nemožnym, jenže ho nemůžu nechat přeinstalovat, jelikož tam mam spoustu důležitejch věcí... Možná by stačilo to nějak prostřílet, těžko říct... Každopádně to má celkem velkej zvyk vypadávat zrovna, když píšu nějaký článek... a věřte, že to člověku opravdu dovede zkazit nálatu, obzvlášť, když nemá moc času. Proto přejdu rovnou k věci.

Dnes jsem se rozhodla galerii rozšířit o jeden z mých oblíbených photoshootů, který nafotil Tyler Shields v roce 2008 nebo 2007, nejsem si jistá. Tyler s Ashley také natočil tzv. video portrét, který se dnes chystám zveřejnit na domovské stránce. Mám tento shoot ráda hlavně proto, že mi přijde dost zajímavý. Tyler má velmi osobitý styl fotografování a Ashley to na většině z těch fotek velmi sluší. Je jich patnáct a nejraději mám pravděpodobně tu 4. od konce...:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

credits: x
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama