Listopad 2009

Celebrating the Maxim December Issue

25. listopadu 2009 v 18:14 | Blackey-ann |  Apperances 2009
Další fotky se týkají také včerejška, 24. listopadu 2009 a to konkrétně večera. Měla holka co dělat celý den. Poslední dobou toho je o dost více, než třeba před dvěma měsíci, alespoň mi to tak přijde. Tehdy se objevovaly hlavně candids fotky a akcí bylo méně. Ale jen Twilight cast tour 2009 činí před tři, možná čtyři akce plus premiéry, no to všechno se chystám přidat. Ale včera se Ashley zúčastnila takové asi trochu menší akce na 'oslavu' nebo jak to nazvat, prosincového čísla časopisu Maxim, jehož tváří se pro tento měsíc stala právě Ashley a nafotila pro něj úžasný photoshoot, který někdy výhledově přidám také. Ale dnes ty fotky z akce. Ashley to skutečně velmi slušelo. Utvrdila jsem se v tom, že tohle bude teď pravděpodobně už její délka. Nepřijde mi to prodloužené, přeci jen je to poznat alespoň trochu. Měla opět nádherné šaty, má neuvěřitelný vkus a zdá se, že se tam bavila, za což jsem ráda:-) A ty boty opět na vražedném podpatku leč úžasné...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

At show 'Good day New York' - 24/11/09

25. listopadu 2009 v 17:40 | Blackey-ann |  TV shows
Ahoj. Dneska jsem se rozhodla vykašlat na veškeré ostatní povinnosti a věnovat se updatování galerie. Tak ako sa máte? Já ani neviem, čo bych tak povedala, takže přejdu rovnou k věci. Pardon, skáču do slovenštiny, jsem už nakažená... koukala jsem se teď chvíli na Joj-ku a když to dělám, tak jsem potom schopná klidně dvě hodiny mluvit slovensky, je to nakažlivé, alespoň pro mě... Ale k věci.

Dnes mám pro vás 16 fotek pořízených ze show s názvem Good day New York, ve které byla Ash včera 24. listopadu 2009 hostem. Pokusím se vám sehnat i nějaké to video, ale nevím, jestli se mi to podaří. Nicméně to Ashley neskutečně moc slušelo. Měla perfektní šaty, strašně se mi líbí. Hrozně bych takové také chtěla, ale já si je nemůžu dovolit. Jak finančně, tak kvůli postavě...:-D Ash měla také narovnané vlasy, jak můžeme vidět a vypadalo to opravdu skvěle. Ale začínám mít zmatek v tom, jaká je teď její momentální skutečná neprodloužená délka vlasů. Je skvělé vidět jí se zase smát, poslední dobou toho bylo celkem dost a třeba na premiéře v New Yorku se neusmívala skoro nic. Zůstává mi ale rozum stát nad tím, jak může chodit v botách s tak příšerně vysokým podpadkem. Jsou perfektní, to ano. Vždycky jsem obdivovala její vkus na veškeré části oděvu včetně bot, ale já bych se na tom zabila.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Veuve Clicquot's Yelloween At Tao & Lavo with Kellan Lutz - 31/10/2009

24. listopadu 2009 v 18:56 | Blackey-ann |  Apperances 2009
Čas už se mi krátí... mílovými kroky ubíhá... ne dobrý, jsem klidná. Naprosto klidná, opravdu a také jsem naprosto v pořádku:-D Jen mi už trochu přeskakuje ze školy, ze všeho. Ještě jsem slíbila že dneska udělám jednu věc a pořád jsem se k ní nedostala a mám takový pocit, že mě kamarádka asi zabije, ale co se dá dělat...O:-) K věci...

Mám pro vás 54 fotek z akce, která se konala relativně nedávno a to konkrétně 31.října 2009. Byla to Halloweenská party, která byla při příležitosti otevření klubu jménem Tao & Lavo a na tuto akci se dostavili právě Ashley společně s Kellanem Lutzem a dokonce jí snad i moderovali. Dobrá, nejsem si jistá tím, jestli to bylo při příležitosti otevírání, ale myslím, že ano. Akce se oficiálně jmenovala Veuve Clicquot's Yelloween At Tao & Lavo a podle fotek se dá soudit, že Ash i Kellan si to tam opravdu užili a pořádně Halloween oslavili:-D Ashley měla úžasný kostým, je na tom spousta peří, co? Tentokrát je to skutečně peří. Byla pravděpodobně za nějakou paví ženu, nebo něco takového, ale neuvěřitelně jí to slušelo, ten kostým byl úžasný a Ash vypadala perfektně. Byla nádherně nalíčená, načesaná, prostě všechno. Líbila se mi strašně moc ta ozdoba, co měla zapletenou do vlasů. No a Kellan Lutz, opět kapitola sama o sobě, ten byl pravděpodobně za něco, co mělo teoreticky připomínat Batmana, ale jistá si tím nejsem... každopádně jemu to slušelo též...:


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photoshoot 01. - for InStyle magazine

24. listopadu 2009 v 18:17 | Blackey-ann
Ahoj. No tak kategorii photoshoots se chystám roztřídit až někdy výhledově, pravděpodobně v sobotu nebo v neděli. Jeden den jedu bohužel asi pryč, ale ještě nevím který... no vlastně budu mít možná celkově víkend přecpaný... ale to jsou detaily...

Nicméně abych to zkrátila, dneska mám ještě na práci další věci, mám pro vás tři fotky ve vysoké kvalitě z photoshootu, který Ashley nafotila pro jedno číslo magazínu InStyle, který jen tak mimochodem vychází i u nás, ale dost těžko se stejným obsahem, ale chystám se to prozkoumat a když tak zakoupit:-D. Není to tak dávno, co se tyhle fotky objevily a jsou opravdu perfektní. Doufám, že se brzy objeví i nějaké další. Jak vidíte, Ash má na každé fotce úplně jiný účes, jiný výraz a vypadá naprosto perfektně. Tady je máte, už musím letět...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
credits: x

Cinema Society Screening Of The Twilight saga: New Moon premiere in New York - 19/11/09

23. listopadu 2009 v 21:15 | Blackey-ann |  Apperances 2009
Ahoj. No momentálně mám v rozepsaných článcích asi pět nebo možná dokonce šest různých druhů fotek, takže se chystám na poměrně větší aktualizaci ještě dnes, z čeho se dá celkem snadno odvodit, že se asi nebudu vykecávat tolik jako vždy. Ale možná se to nebudu snažit všechno urvat najednou a raději si v klidu napíšu delší komentář... hlasuji pro to druhé...:-D

Taklže tu mám pro vás tentokrát pouze 26 fotek, ale myslím, že časem sem ještě nějaké přihodím z oficiální premiéry New Moon, která se konala v New Yorku ve čtvrtek, 19. listopadu 2009. Pořádala to Cinema Society a oficiální název je Cinema Society Screening of The Twilight saga: New moon, ale já si myslím, že není nutné z toho dělat vědu a můžu to rovnou nazvat New Yorskou premiérou. Ashley to podle mě skutečně slušelo, i když ty šaty jsou velmi zvláštní. Na první pohled to vypadá jako peří, alespoň mi to tak přišlo, ale nebojte, peří to není...:-D Podle mě jí opravdu seděly i přes zvláštní styl a střih...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Movies

21. listopadu 2009 v 12:49 | Blackey-ann
Desire [2006]


Shark [2008]
Otis [2008]
Twilight [2008]

Warrior [2009]
Shrink [2009]
Skateland [2009]

The Apparation [2010] - Pre-production

Summer aka Summer's Blood aka Summer's Moon [2009]: Movie stills

21. listopadu 2009 v 12:40 | Blackey-ann |  Summer's Blood
Ahoj. Tak říkala jsem sice, že budu dohánět z oblasti akcí a různých událostí, ale také jsem si říkala, že bych mohla přidat něco pro mě trochu zajímavějšího a hlavně i celkem aktuálního.

Možná víte o filmu Summer, neboli Summer's Blood, neboli Summer's Moon, ve kterém si Ashley zahrála titulní roli. Tento film je jednoznačně zařazen do žánru horror, thriller a i podle fotek myslím, že je celkem jasné, proč. Film vypráví o dívce, která se snaží najít svého otce se kterým nevyrůstala, ale všechno se poněkud. Popis filmu hodlám dnes přidat na domovskou stránku, takže tam si budete moct přečíst víc. Myslím, že tahle role je rozhodně velmi odlišná od její nejznámější ve filmech Twilight ságy, Alice Cullen. A tento konkrétní horor jsem přestože jsem ho neviděla, zařadila do kategorie krváků. Hrozně se těším, až se k nám dostane, jelikož jo musím vidět! Mám pro vás tedy 41 stills fotek z filmu.. užijte si je...:
Edit: 30 fotek přidáno 9.12.2009

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Heartstrings Hosted By Ed Westwick At Confederacy; 24/09/09

21. listopadu 2009 v 12:02 | Blackey-ann |  Apperances 2009
Ahoj. Tak dnes jsem se rozhodla, že trochu doplním galerii. Alespoň trochu z části v sekci Appearences & Events a jelikož je toho na práci hodně, nebudu se zase tolik rozepisovat.
Mám pro vás dnes 18 fotek z akce s názvem Heartstrings, du která byla pořádána Edem Westwickem. Akce se konala 24. října 2009 a společně s Ashley tam byli také herci ze seriálu Gossip Girl... někteří z vás je asi poznávají, ne?:-D Samozřejmě, Ashley to neskutečně slušelo. Přestože si myslím, že dlouhé vlasy jí sluší víc, ten krátký sestřih je velmi pěkný. Měla opravdu velmi zajímavý model, ale velice krásný. Chválím... prostě vypadala skvěle. Tady jsou ty fotky...:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Twilight saga: New Moon: 16.11.2009 - World premiere in Los Angeles

17. listopadu 2009 v 22:18 | Blackey-ann |  Apperances 2009
Tohle je první oficiální update této galerie. Přišlo mi takové pěkné to tu oficiálně jakoby otevřít v den, kdy se objevilo tolik nových nádherných fotek Ashley Greene. A zároveň den po té, co byla celosvětová premiéra druhého dílu Twilight Ságy, New Moon! A právě z této akce mám pro vás fotky. Pravděpodobně jich přidám více v příštích dnech, pokud bude dostatek času. Akce se konala 16.listopadu 2009 v Los Angeles a Ashley měla skutečně nádherné šaty. Vypadala opravdu naprosto dokonale a jejímu vzhledu dávám 15 bodů z 10:-D Byla jsem skutečně nadšená. Pro tuto příležitost si také nechala prodloužit vlasy a dlouhé jí podle mě sluší více. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na Kellana Lutze, Jacksona Rathbona a Ediho Gathegiho, kteří jsou s ní vyfocení, i oni vypadají skvěle. Ale hlavní je tady Ashley... těch fotek je 47...:
Edit: 6.12.2009

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Appearences & Events

17. listopadu 2009 v 21:58 | Blackey-ann